Zbulohet gjinia e binjakëve të George dhe Amal Clooney

231
Të gjithë ishim kurioz se çfarë gjinie do të kishin binjakët e çiftit më të famshëm të Hollivudit. Tashmë nuk është më një sekret. Mamaja e aktorit George Clooney na e ka hequr këtë kureshtje .
Ajo na bëri të ditur se çifti do të ketë një djalë dhe një vajzë. 
“Unë dhe burri jemi jashtëzakonisht të lumtur për George dhe Amal do të bëhen prindër” shtoi mamaja e aktorit.