Ylli i “Victoria’s Secret” kapet mat duke futur duart në …

237
Adriana Lima kapet mat duke futur duart në…
Ndodh që edhe yjet botërore te kapen “mat” në moment jo të përshtatshme. Këtë herë në “dorën” e medias kanë qarkulluar disa foto të engjëllit të “Victoria’s Secret”, Adriana Lima. Ajo shihet se pas pushimeve që kaloi me të dashurin turk, Metin Hara, ajo është rikthyer në Shtetet e Bashkuara, për një set fotografik shumë provokues, ku dhe paparacët e kanë kapur në disa momente jo të përshtatshëm. Bukuroshja braziliane shfaqet me të brendshme në natyrën e gjelbër në Kolorado, kjo pasi po realizjnë reklamat e reja të brendit të famshëm të veshjeve të brendshme, Victoria’s Secret.
adri.jpg