(VIDEO) Irina, mahnitëse në plazhin e Tahitit

222

Modelja ruse, Irina
Shayk shfaqet sërish në faqen e parë të “Sports Illustrated” me një set
fotografik që të lë “pa frymë”.

Bukuroshja ruse ka realizuar një seri fotosh provokuese në Tahiti disa muaj më
parë dhe revista prestigjioze vendos ta prezantojë me video të shkurtër nga
pjesa e dytë e xhirimeve të realizuara në ishullin e mrekullueshëm.