Tolgahan nuk rresht së shprehuri dashurinë Almedës!

428

Prej disa kohësh çifti i aktorëve Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë lidhur në martesë.

Gjatë mbrëmjes së sotme ata dalë për darkë.

 Pak minuta më vonë Tolgahan e ka postuar këtë foto në Instastory-n e tij dhe shkruan “E mrekullueshme”. 

Aktori i njohur gjithnjë shpreh dsahurinë e tij për bashkëshorten.