Tenistja 35-vjeçare di si të tërheqë vëmendjen, Serena Williams nuk përmbahet

129

Serena Williams di si të tërheqë vëmendjen. Tenistja 35-vjeçare ka treguar trupin e saj gjatë pushimeve në Nassau, Bahamas. Bëhet fjalë për pushime familjare, ku me të ka qënë dhe e motra Venus, bashkë më nënën e tyre, Oracene.

Serena u zgjodh lojtarja më e mirë femër në tenis për 2016, dhe duket mjaft mirë me bikini teksa pozon në rërën e bardhë të plazhit. Bien në sy të pasmet e saj prej atlete.