Të gjithë sytë tek Pamela Anderson

26

Ajo ishte aty për t’ua hedhur një sy dhe dhënë shpresë modeleve të reja.

Por, Pamela Anderson ishte siguruar që të gjithë sytë megjithatë të ishin tek ajo, teksa mori pjesë në ngjarjen e modës në Paris të dielën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ish-ylli i “Baywatch” kishte theksuar format e saj shpërthyese me një fustan elegant të shkurt, i cili ia mundësoi ekspozimin e gjoksit dhe këmbëve seksi.

Sipër krahëve kishte vendosur një pallto leshi ngjyrë hiri, ndërsa pamjen e kishte kompletuar me një çantë të vogël she taka të larta.