Të gjitha vajzat do t’u shkojnë pas, shikoni çfarë djemsh të bukur ka Gili

1138
Me këngët e saj janë argëtuar gjenerata të shumta.
Këngëtarja e njohur mbahet mend për shumë hite, e tani ndonëse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor ajo padyshim gjithmonë ndez atmosferën në mbrëmje e ahengje të ndryshme.
Por, pavarësisht angazhimeve të shumta që kanë, Gili është edhe një nënë dhe bashkëshorte shumë të përkushtuar.
Së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi ku shihet së bashku me Ilirin dhe dy djemtë e tyre.
Por, ajo që bie në sy është se djemtë e tyre janë rritur dhe duken shumë të bukur.
Padyshim se ata pëlqehen nga shumë vajza..