Tahiri nuk duron të nxetin, shfaqet seksi gjatë pushimeve

139
Këngëtarja shkupjane, Adelina Tahiri në një foto të fundit që ka postuar në rrjetet sociale duket shumë e zjarrtë dhe provokuese. Fotoja më bikini është publikuar nga vetë këngëtarja kosovare.