Si gjithmonë e bukur, Angela Martini

151
Modelja e famshme, Angela Martini, nuk resht së pushuari me foto seksi. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka postuar një foto ku dhe duket për mrekulli.
Martini, e cila gëzon linja perfekte trupore, vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të famshme shqiptare.