Shihni si është paraqitur Aurela Hoxha në festivalin e Kanës

335
Aurela Hoxha është një ndër femrat shqiptare më seksi e gjithmonë na ka mbajtur mirë me foto të nxehta dhe e ka shumë të vështirë të na zhgënjejë. Bukuroshja e modës së spektaklit, gjithmonë e kuruar në detaje dhe shumë tërheqëse, i është bashkuar festivalit të 70-të të filmit në Cannes.
Ajo ka postuar disa foto në Instagram-in e saj, ku nuk ka hezituar të vendos si vendndodhje Canne-n. E veshur me një fustan të shkurtër, ku ka nxjerrë në pah gjoksin dhe këmbët e saj seksi, Aurela na ka “përfaqësuar” denjësisht!