Selena Gomez shfaq anën e saj seksi

167
Ajo ka marrë tepër kritika rreth formave të saj trupore në fillim të këtij viti, por Selena Gomez duket qartë që nuk është ndikuar aspak nga këto komente negative dhe ka publikuar një fotografi provokuese në llogarinë e saj të Instagramit. 23-vjeçarja ka pozuar e veshur me një palë të brendshme ngjyrë të zezë, që tregonin trupin e saj në një super formë. Bashkangjitur fotografisë së postuar, bukuroshja brune ka shkruajtur: “Të gjithë ju mund t’i bashkoheni eventit tim “Revival” në muajin shtator sepse unë kam dëshirë t’ju takoj të gjithëve dhe të ndaj disa mendime me ju…”