Selena Gomez, seksi me të brendshme në një selfie

175
Si duket bukuroshja e muzikës Pop, Selena Gomez është e fundit nga të famshmit e cila bën një selfie me të brendshme.
Këngëtarja brune i dhuroi fansave të saj një foto vërtet seksi, ku ajo shfaqet e veshur me mbathje me dizajn leopardi dhe me një kanatiere të bardhë që e mbante të ngritur deri në mes për të nxjerrë barkun e saj të tonifikuar.
23 vjecarja e shpërndau foton e saj në Instagram ku shkroi sipër fotos vetëm: “Mirëmëngjes”. Fotoja, e cila u nda me 42 milion fansat e saj në Instagram, shumë shpejt arriti 1 milion pëlqime dhe mijëra komente me komplimenta për këngëtaren.