Rita Ora shkëlqen në audicionet e X Factor në Britani

160
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora është artistja me shitjet më të mira me vargun e hiteve të saj të suskseshme.
Këngëtarja 24 vjecare nuk di të ndalet pasi shkëlqeu dhe në audicionet e spektaklit X Factor këtë të martë në Britani.
Bukuroshja bjonde u shfaq në audicione me një veshje interesante ndryshe nga ajo që pritej ku i përshtatej më shumë stilit faktor.