Rita Ora performon në hapjen e “Sexy Fish”, në Londër

124
Rita Ora është një ndër artistet që gjithmonë bie në sy me stilin dhe sharmin e saj. Këngëtarja bukuroshe ka tërhequr dhe njëherë vëmendjen në hapjen e restorantit “Sexy Fish” në Londër mbrëmjen e së enjtes. 24 vjeçarja dukej e mrekullueshme e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë ari teksa ka performuar në eventin e organizuar.