Rita Ora në rrugët e Manhatanit, me veshje lëkure

141
Ajo së fundmi këndoi se bashku me dyshen britanike Krept and Konan në këngën Freak Of The Week. Pas të gjithë performancave dhe bashkëpunimeve të saj Rita Ora është parë ditën e mërkurë ne rrugët e Manhatanit e veshur seksi dhe dominante me një fustan lëkure të zi. 24 vjeçarja duket se është frymëzuar nga grupi i viteve ’70 “Village People” për veshjen e saj pasi është fotografuar edhe me një kapele të stilit te tyre.