Rita Ora duket e mrekullueshme në X Factor

238
Rita Ora duket cdo fundjavë e mrekullueshme në X Factor. Por në “Bambi Awards” të zhvilluar në Gjermani 24-vjecarja me origjinë kosovare dukej thjesht fenomenale. Këngëtarja bukuroshe kishte veshur një fustan të gjatë krem dhe me tyl, me të cilin duket thjesht perfekte.