Rihanna e marrosur pas lojtarit të Golden State Warriors (FOTO)

348
Rihanna ka vjedhur gjithë vëmendjen të enjtën mbrëma me prezencën e saj në ndeshjen e finaleve të NBA-s në Oakland të Kalifornisë.

Këngëtarja 29 vjeçarja dukej dramatike derisa bënte tifo të zjarrtë për lojtarin e Golden State Warriors, Kevin Durant.

Riri dukej e marrosur pas Kevin gjatë gjithë ndeshjes.

29 vjeçarja ng Barbadosi dhe asistentja e saj personale Jennifer Rosales po merrni pjesë në këtë ndeshje krahë reperit Jay-z e komedianit të famshëm, Kevin Hart.