Rhian Sugden ‘tërbon’ fansat në rrjetet sociale

157
Rhian Sugden, ka lënë pas vetes dramën e skandalit seksual me Vernon Kay, duke pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme. Modelja e njohur, u ka dhënë fansave diçka tjetër për të folur duke i hequr rrobat dhe duke ekspozuar figurën e saj.