R.Kelly do të këndojë në dasmën e Iggy Azalea

146
Këngëtari amerikan R. Kelly do të interpretojë në dasmën e Iggy Azalea. 
I fejuari i Iggyt, Nick Young kohë më parë kishte bërë shaka duke thënë se R.Kelly do të ishte pritësi ideal për të ftuarit në dasmën e tyre, pasi mund ti këndonte edhe këngën “Marry the pussy”.
Por me sa duket shakaja gjysma e të vërtetës nuk thonë kotë, pasi R.Kelly vërtetë do të këndojë në dasmën e tyre dhe do të jetë hera e parë që 48 vjeçari, këndon një këngë të tillë në një dasmë.