Pushimet e nxehta të Kendall dhe Khloe në St. Barts

140
Motrat Kardashian janë me pushime në St. Barts, por Kendall dhe Khloe janë ato që po tërheqin më shumë vëmendje. Këto të dyja duket se po ia kalojnë shumë mirë, pasi vazhdojnë të postojnë foto në Instagram ku shihen nën shoqërinë e njëra-tjetrës dhe duke kërcyer. Kendall tregon edhe njëherë pse është njëra nga modelet më të kërkuara në botë, pasi shfaq trupin e saj shumë në formë, me një palë bikini të zeza.