Pornostarja super ‘bombë’ me foto nudo

577
Lindsey Pelas është një ndër emrat më të njohur të industrisë pornografike. Ajo renditet 10 pornostaret më të paguara. Ajo është ndër emrat më të njohur të industrisë pornografike dhe me më shumë të ardhura. 24-vjeçarja ka fituar famë në një kohë mjaft të shkurtër dhe ka mbi 3 milionë e gjysëm fansa në Instagram. Një ndër pikat e saj më të forta është gjoksi, për të cilën ajo thotë se e ka natyral por që i sjell probleme.