Pia Miller shkëlqen, ajo nuk duket si një 33-vjeçare

138

Aktorja dhe modelja kiliane Pia Miller është duke pushuar në plazhet e mrekullueshme të Australisë dhe kurrsesi nuk mund të harronte të postonte foto në “Instagram”.

33-vjeçarja ka postuar një foto me bikini, ndërsa qëndron e ulur. 


Pia mund të konsiderohet thjesht fantastike dhe nuk duhet harruar fakti që ajo është nënë e dy fëmijëve.