Pasion dashurie mes vajzës së Ornela Muttit dhe djalit të Al Banos

191
Dashuria mes tyre ka lindur gjatë një reality show në Amerikën e Jugut, e mesa duket po vazhdon akoma.
Vajza e aktores italiane Ornela Muti dhe djali i këngëtarit Albano Carrisi janë të dashuruar dhe kanë vendosur që pushimet t’i kalojnë së bashku.
Dy të dashuruarit Naike Rivelli dhe Yari Carrisi duket se po shijojnë disa ditë romantike së bashku dhe sigurisht që mediat italiane e kanë pasqyruar dashurinë mes tyre.