Pas shiut del dielli! Enca thotë “mirëmëngjes” me këtë foto seksi

243
Pas një vere shumë të gjatë e të ngarkuar me koncerte pa fund, Enca ka nisur pushimet dhe këtë na e ka treguar vetë ajo. Fotoja e saj e duke fotografuar murin ku dalin në pah të pasmet e saj “çmendi” fansat por këngëtarja e njohur mesa duket do i “tërbojë” ata çdo ditë me foto të reja.
Diçka të tillë ka bërë edhe këtë mëngjes, ku u ka uruar ndjekësve të saj në Instagram “Mirëmëngjes” përmes një foto. Me një shami në kokë dhe bikini ngjyrë lejla të hapur, këngëtarja shqiptare duket se ka ngritur temperaturat me këtë foto nga plazhi, pavarësisht se vendi ynë është përfshirë nga rreshjet e shiut. Ajo shfaqet mjaft seksi e veshur me rroba banjo trup, ndërkohë që është duke shijuar rrezet e pakta të kësaj dite të vrenjtur.

encas.png