Pas ndarjes, Jennifer shfaqet më e trishtuar se kurrë

262

Ndarja e saj ishte shumë e befasishme!

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux deklaruan publikisht ndarjen e tyre pas 7 vitesh bashkë. Pas kësaj aktorja bënte dalje më të rralla në publik, duke u mbyllur në vetvete. Por si duket miqtë janë ata të cilët po i qëndrojnë pranë në këto momente.

49-vjeçarja është është fotografuar duke dalë nga kinemaja, ku duket se po mbështeste filmin e një prej miqve, Jason Bateman.

E veshur me një pallto të zezë dhe një palë sandale klasike, Aniston dukej më e trishtuar se kurrë dhe këtë e reflektonte qartë fytyra e saj.

3d0d8b29f3a975bd2354ba261dd6c241.jpg

bd5f998ab61a442e01a65614ab9f09f3.jpg

2b82771845990c7bae0be19afc6b2005.jpg

ab16292005084ae9ec03c8fd8aeda4e9.jpg

f3c1f1efc222a00c33215b635028c8dc.jpg