“Paper” zhvesh Paris Hilton

122
Paris Hilton dhe Kim Kardashian pretendojnë se nuk kanë asnjë rivalitet me njëra-tjetrën pasi kanë qenë mikesha të mira disa vite më parë.
Por duket se pas shfaqjes së Kim Kardashian nudo, Paris Hilton nuk ka dashur të qëndrojë prapa.
Bjondja 35-vjeçare është një nga 3 yjet e revistës Paper që fotografohen nudo, sëbashku me Chloe Sevigny, Lucy Hale.
Megjithatë, bashkangjitur me foton nudo, ajo ka pozuar edhe në disa foto të tjera me veshje të ndryshme.