FOTO/ Pamela Anderson, shëtitje në Costa Azzurra me të dashurin e saj

Pamela Anderson vazhdon lidhjen e saj me Adil Rami, mbrojtësin francez dhe ish lojtar i Milanit.

Ish roja më e famshme e ‘Baywatch’ dhe 32 vjeçari, aktualisht lojtar i Seviglias, janë fotografuar sërish bashkë, këtë herë teksa shëtisnin nëpër rrugët shik të Saint Tropez…