Njihuni me tifozen më seksi të Barcelonës

124

Modelja braziliane Livia Gullo, është ajo e cila ka
vërshuar rrjetet sociale, me paraqitjet e saj.

Bukuroshja tërheqëse Gullo,
cilësohet si një modelet, tifoze më seksi në botë poashtu, shkruan Break.

Por ajo çfarë ka befasuar të
gjithë ditëve të fundit, del të jetë dashuria e saj për futbollin, veçanërisht
për Barcelonën.

Livia madje për të treguar se
detajet e trupit të saj dhe për të treguar se sa bën për Barcelonën, ajo ka
bërë edhe set fotografik provokativ ku shihet e ‘’veshur’’ me fanelën e
Barcelonës.

Për më shumë detaje shikoni
linjat tërheqëse, që 23 vjeçarja ka zgjedhur të çmend adhuruesit e Barcelonës.