Njihni 42-vjeçaren që duket sikur është 18

269
BRITANI E MADHE – Një stiliste nga Tajvani është bërë ylli i internetit, për shkak të pamjes së saj shumë të re. Sapo e shikoni, mund të mendoni se është një studente, por në të vërtetë Lure Hsu është duke mbushur 42 vjeçe.
Stilistja Lure, nga Tajvani është bërë mjaft e njohur në rrjetet sociale dhe ka mahnitur me mijëra njerëz për shkak të pamjes së saj shumë rinore shkruan Daily Mail.
Ajo thotë se sekreti i saj është pirja e një sasie të madhe uji në ditë duke e mbajtur trupin të hidratuar dhe duke ngrënë sa më shumë perime. Në mëngjes pi një kafe dhe shmang pijet e gazuara me sheqer.
Lure u bë e famshme nga motra e saj më e vogël Sharon, që është një aktore dhe modele. Një ditë ajo hodhi në “Facebook” një foto të së motrës duke festuar 42-vjetorin e saj. Fansat e Sharon u habitën shumë kur zbuluan moshën e Lure.

Rezultate imazhesh për lure hsuRezultate imazhesh për lure hsuStylish Lure has amassed a big online following because of her incredibly youthful appearanceThe woman, who also boasts a toned body, has been billed 'the goddess with a frozen age'She is said to be an interior designer and her sister, Sharon Hsu, is a model and actress Lure told media her top secrets are drinking water, eating vegetables and moisturising her skinher wrinkle-free face and preppy style, many people thought she was a teenage girlThe public got to know Lure after her sister invited her to go on an entertainment TV show