Natalie Portman në tapetin e kuq me presidentin e Izraelit

132
Natalie Portman është fotografuar në tapetin e kuq në Jeruzalem më elegante se kurrë për promovimin e filmit të saj të ri “A Tale Of Love And Darkness”.
Aktorja 34 vjeçare ka takuar presidentin e Izraelit Shimon Peres gjatë parakalimit mbrëmjen e së enjtes.
“A Tale Of Love And Darkness” është një dramë e bazuar në historinë e Amos Oz, avokat i konfliktit midis shtetit të Palestinës dhe Izraelit ku Portman përveçse është regjizore do të luajë dhe rolin e një vajze hebre.
Natalie dukej mëse e emocionuar teksa ka pozuar përkrahë presidentit Shimon si dhe aktoreve të tjerë Gilad Kahana e Amir Tessler.