Naomi Campbell mahnitëse në ngjyrë rozë

202
Naomi Campbell është paraqitur me një veshje të ndritshme dhe shumë të guximshme në premierën festive të filmit në Burberry të martën në mbrëmje.
Modelja e veshur me hije të butë rozë, bëri një hyrje mahnitëse kur arriti në Regent Street. Naomi 45 vjeqare tregoj formën e saj të pabesueshme ne një fustan të gjatë, duke nxjerrë mjaftë gjoksin.