Modelja Sara Sampaio shfaqet tepër provokuese, tregon të pasmet seksi

28

Ajo është një nga modelet më të nxehta në botë dhe
modelja Sara Sampaio
 Ka treguar figurën e saj
rrezatuese përmes disa fotove të publikuara në llogarinë e saj në Instagram të
premten.
25 vjeçarja duket e mahnitshme
derisa ka pozuar në plazh, e veshur në bikini
Në një foto ajo ka treguar vetëm
të pasmet, gjersa shihet e futur në ujë me një mike.
Në një tjetër foto ajo shihet e
zhveshur në pjesën e sipërme, duke treguar të pasmet seksi.