Modelja Sara Sampaio shfaqet tepër provokuese, tregon të pasmet seksi

Ajo është një nga modelet më të nxehta në botë dhe modelja Sara Sampaio Ka treguar figurën e saj rrezatuese përmes disa fotove të publikuara në llogarinë e saj në Instagram të premten.25 vjeçarja duket e mahnitshme derisa ka pozuar në plazh, e veshur në bikiniNë një foto ajo ka treguar vetëm të pasmet, gjersa shihet e futur në ujë me një mike.Në një tjetër foto ajo shihet e zhveshur në pjesën e sipërme, duke treguar të pasmet seksi.