Modelja që provokon Messin del topless në plazh

152
Modelja braziliane, Suzy Cortez, është vendosur sërish në qendër të vëmëndjes pas provokimeve të saj ndaj futbollistit Lionel Messi. Cortez mësohet se i dërgonte foto provokuese në Instagram sulmuesit të Barcelonës duke ekspozuar pjesët e trupit. Një ditë pasi bashkëshortja e Messit e bllokoi atë në Instagram për të mos dërguar më mesazhe, modelja braziliane u shfaq në një plazh në kryeqytetin e Portugalisë topless. Ajo kishte veshur bikni ngjyre vjollcë, dhe është fotografuar duke hequr pjesën e sipërme e duke qëndruar thuajse e zhveshur.