Modelja Emily Ratajkowski, mahnit në eventin e Beverly Hills

288
Ajo është një ndër modelet më të njohura sepse di të jetë gjithmonë e mrekullueshme. Emily Ratajkowski ka mahnitur sërish mbrëmjen e së martës në eventin e hapjes së një dyqani në Beverly Hills. 24 vjeçarja kishte veshur një bluze të shkurtër dhe pantallona me bel të lartë ngjyrë të zezë teksa ka parakaluar në tapetin e kuq.