Modelja 26-vjeçare ekspozon format e saj sexy, me një fustan lateks të ngjitur pas trupit

177

Ajo ka ‘goditur’ disa herë ballinën e revistës “Playboy”.

 

Kështu që nuk ishte befasi për të parë Carla Howe, me një
veshje provokuese të shtunën në Londër, shkruan Daily Mail

Modelja 26-vjeçare ekspozoi format e saj ‘vrasëse’ me një
fustan lateks të ngjitur për trupi, derisa vëmendja ishte tek gjoksi i saj pa
sytjena.

 

Carla, e cila thuhet se ishte në lidhje dashurie me
futbollistin Mario Balotelli dhe reperin Wiz Kalifa, dukej në çdo pëllëmbë
joshëse derisa mbërriti në një hotel luksoz në kryeqytetin