Mish pule me oriz. Drekë e shpejtë për tërë familjen

338
Shikojeni këtë video dhe vetë gatuani këtë gjellë fenomenale.
E gjitha që duhet të bëni është që të ndiqni veprimet që do t’i shihni në video-xhirim.
E gjitha që duhet të bëni është që të përsërisni veprimet të cilat janë shfaqur.
Përbërësit: fileta pule, oriz basmati, vaj ulliri, kripë, lëng limoni, miell misri, xhenxhefil i grirë imët, hudhër e grirë, qepë, karrota të copëtuara, ve, salcë soje dhe hudhre, piper i bardhë.
Falë këtij video-klipi, edhe ju mund të bëheni kuzhinier profesionist