Miriam Cani poston foto me vajzën

243
Çifti i njohur Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të parë me 28 Nëntor 2015.
Miriam Cani u bë nënë për herë të parë para dy muajsh, kur ajo solli në jetë Ameli-në.
Albani dhe Miriami kanë zgjedhur që të mos publikojnë fytyrën e vajzës së tyre dhe duke postuar shumë pak foto të saj.
Edhe atë që ka postuar së fundmi Miriami, nuk shihet fytyra e vajzës.