Miranda Kerr në Milano: Jam krenare për djalin tim

123
Veshur me një fustan të kuq të gjatë dhe pak më parë me një të bardhë transparent, ish ëngjelli i Victoria’s Secret Miranda Kerr ka magjepsur Milanon. E ftuar në Fashion Week në sfilatën e Koradior, ish bashkëshortja e Orlando Bloom tregon për tgcom24, që nuk më singel, por si pëlqen të flasë për jetën e saj private dhe vetëm kur e pyesin për djalin e saj, që ajo ka me aktorin e Hollywood thotë :Jam krenare për të’.