Mel B jep një mesazh të fuqishëm duke pozuar nudo.Ja cfarë shkruan

227

 

Ajo kurrë nuk ka qenë e frikësuar për të thënë saktësisht
se çfarë ka në mendjen e saj.

Dhe
Mel B ka ndarë një mesazh të fuqishëm në lidhjen me besimin për trupin e saj të
premtenn, teksa zbuloi se ajo nuk kujdeset për ‘defektet’ e saj

Këngëtarja
41-vjeçare, në fotografinë e publikuar në Instagram shfaqet duke pozuar
tërësisht e zhveshur para pasqyrës, derisa modestinë e saj e mbulon me duart e
saj.

“Ndjehem
vetvetja”, ka shkruar nëna e tre fëmijëve sipër fotos, ku shfaqet sensacionale
me vetëm disa stoli në duar.