Megan Fox, imazhi perfekt i linjës së saj të të brendshmeve

206
Karriera e saj prej artisteje duket se është zbehur pak, por Megan Fox, duket se ka gjetur një mënyrë për të rënë në sy.
Ylli së fundmi ka krijuar linjën e saj të të brendshmeve Frederick’s of Hollywood, dhe ka pozuar si protagoniste në fushatën e saj të re pranverë-verë 2017.