Me stilin e Rita Ora, kur ‘çmend’ rrugët e Majemit

235

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Sukseset e saj e kanë shndërruar në një nga artistet më të dashura në shumë vende të botës.

Por Rita mahnit jo vetëm me zërin e saj por edhe me format perfekte dhe stilin interesant të të veshurit.

Sikurse në këto foto teksa është fotografuar në rrugët e Majemit ndërsa është duke shkuar për darkë.

Veshur me shumë stil, me një minifund të zi, dhe syze shumë interesante 27-vjeçarja tërheq vëmendjen e fotografëve.

Mbushur me bizhuteri dhe një çantë të vogël Rita ecën me shumë stil në rrugët e Majemi e sikundër e komentuar edhe për një trup të tonikifuar.

Rita shumë hot jo vetëm në skenë.

3.PNG

2.PNG

1.PNG