Me këtë që bëri Xhensila, i fiksoi të gjitha femrat pas Besit

266

Këngëtarja e famshmë Xhensila Myrtezaj është shprehur shumë herë se sa e lumtur ndihet që ka në krah një mashkull si Bes Kallaku.

Kohët e fundit, pas martesës Xhensila ka fillluar ta vërtetojë me fakte se jeta krah Besit është thjesht një përrallë.

Së fundmi, këngëtarja ka dëshmuar se veç të tjerave, Kallaku është guzhinier I mirë.

Ajo ka publikuar një video, ku Besi shihet duke gatuar për darkën e fundvitit.

“Me bajame, me arra, me rrush të thatë, me mango, me konjak dhe vaj ulliri…”-numëron një nga një përbërësit Besi.

 “Apapapapa…”- dëgjohet në sfond teksa thotë Xhensila

Epo, di të bëjë humor, di të gatuajë, e trajton më së miri gruan e tij…çfarë do më shumë një femër?!

Epo mesa duket, Besi paska dhe një talent të fshehtë dhe është pikërisht gatimi, sepse pjata që ai shihet të gatuajë duket vërtet e shijshme.