Me këtë foto, Marina dhe Getoari hedhin poshtë çdo thashethem për ndarje

222
Ata të dy janë ndër çiftet që tërheqin më shumë vëmëndjen në showbiz.
Marina dhe Getoari ditët e fundit kanë qenë në qendër të thashetheme për një ndarje mes tyre. Marrë kjo shkas ngaqë çifti nuk ishin parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit në publik si dhe nuk po postonin më foto bashkë në rrjetet sociale. Por janë ata të dy vetë që i përgënjeshtrojnë këto fjalë me fotot e fundit. Marina dhe Getoari kanë nisur pushimet e radhës dhe këtë herë destinacioni duket të ketë qenë Brezovica. Çifti po kalon disa ditë relaksuese në vendin me pamje përrallore dhe njëkohësisht kanë mbyllur të gjitha gojët e liga që deri tani po flisnin për ndarje.