Më bukur se Kim? Kendall Jenner “thyen” rrjetin, del siç e ka bërë nëna para 87 milionë njerëzve

314

Femrat e familjes Kardashian-Jenner dinë si të jenë në qendër të vëmendjes. Kendall Jenner është padiskutim një nga modelet më të bukura e të suksesshme dhe për këtë nuk kemi as dyshimin më të vogël. Jo për ndonjë gjë, por shifrat dhe faktet flasin vetë.  

Ajo numëron rreth 87.5 milionë ndjekës në Instagram dhe i mban të përditësuar me foto seksi, por fotoja e postuar së fundmi është me të vërtetë shumë përvëluese.  Kendall ka pozuar krejtësisht nudo, ndërkohë që shfaqet e ulur në një tavolinë, me këmbët në karrige dhe gjoksin e ka mbuluar me duar.

nena.png