Marina tregon buzëqeshjen, por vëmendjen e merr çmimi i shallit që mban në krahë

231

Ajo është një nga moderatoret më të dashura për publikun.

Bukuroshja bionde, Marina Vjollca ka qenë dhe vazhdon të jetë goxha aktive në Instagram. Një vëmendje të veçantë merr edhe veshja e saj, jo vetëm në stil por edhe në çmim.

Në foton e fundit moderatorja është shfaqur e veshur me pallto të zezë, shall shumëngjyrësh me pupla dhe një çantë e vogël shumëngjyrëshe me pupla.

Faqja që publikon çmimet e veshjeve të VIP-ave ka bërë publik në Instagram çmimin e shallit dhe çantës që Marina mban në foto dhe që kushtojnë: 210 euro shalli dhe 135 euro çanta e vogël.

83613-640-0-5a8ec5f09cd8c.jpg

 

83612-640-0-5a8ec5f09c744.jpg