Mariah Carey tregon trupin fantastik

235
Ajo aktualisht është duke shijuar një pushim bashkë me të dashurin e saj James Packer dhe dy fëmijët e saj binjakë, në Aspen.
Dhe pas një dite tërë angazhim, Mariah Carey dukej në formën më të mirë të mundshme me një fustan të gjatë të ngushtë. Këngëtarja 45 vjeqare ka treguar linjat e saj me një fustan të gjelbërt.