Maria Aleksandru modelja greke, spektakël hot në Mykonos

494
Modelja e njohur greke Maria Aleksandru ka dhënë një shfaqje të vërtetë erotike në plazhin e Mykonos. Shoqeruar nga një femër tjetër dhe veshur me nje bluze te shkurter, ajo ka bërë spektakël, në brigjet greke duke tërhequr edhe vëmendjen e pushuesve të tjerë