Mahnit manjati australian, poston foto nudo të gruas dhe të dashurave të tij

250
I njohur për jetën e tij aventuriere nga fotot që poston në Instagram, manjati i duhanit i quajtur “Candyman”, Travers Beynon është bërë sërish protagonist. Foto e tij e radhës ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore. Candyman ka postuar në Instagram foto me gruan e tij të zhveshur dhe dy prej të dashurave të tjera në shtrat.
Manjati habiti ndjekësit në Instagram pasi imazhi paraqiste tre gratë e zhveshura që shtriheshin përgjatë shtratit të tij natën e së dielës.
Poshtë fotos shkruante: “Të shkosh në shtrat si…”, dhe sigurisht nuk munguan as komentet që e kanë zili jetën e tij.