Lucy Meckleburgh, në Dubai pas ndarjes me të dashurin

221
Modelja dhe aktorja britanike, Meckleburgh pas thyerjes së zemrës që pësoi për shkak të ndarjes me të dashurin e saj Louis Smith muajin e kaluar, po kalon disa ditë në plazhet e mrekullueshme të Dubait. Ajo nuk lë pas edhe publikimin e fotove për t’i ndarë ato me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku duken fare mirë format e saj joshëse.